fbpx

WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ O COVID-19 W JEDNYM MIEJSCU

Kliknij w przycisk, aby przejść do odpowiedniego zagadnienia

Profilaktyka zakażeń wirusowych

Poradnik dla pracowników IDEAL

Instrukcja mycia rąk

Zalecenia dla pracowników IDEAL


#06

COVID-19 NIEMCY – Luzowanie obostrzeń od 11.05.2020

Rząd federalny i władze landów Niemiec doszły do porozumienia w sprawie luzowania obostrzeń. Co musisz wiedzieć?


#05

COVID-19 NIEMCY – Najnowsze informacje dotyczące obostrzeń w Niemczech

Rząd federalny i władze landów Niemiec zgodziły się na przedłużenie do 3 maja większości restrykcji wprowadzonych w celu spowolnienia epidemii Covid-19. Co musisz wiedzieć?


#04

COVID-19 – Aktualne zalecenia dla pracowników IDEAL

Niemcy wprowadzają nowe ograniczenia z powodu epidemii koronawirusa. Dowiedz się ograniczeniach obowiązujących naszych pracowników w Niemczech: w drodze do pracy, w pracy oraz po pracy.


#03

Instrukcja mycia rąk

Mycie rąk to prosty i skuteczny sposób by zatrzymać rozprzestrzenianie się zakażeń, niestety często jest bagatelizowany. A przede wszystkim mycie rąk pozwala usunąć z powierzchni rąk m.in. bakterie, wirusy czy grzyby odpowiadające za cały szereg groźnych chorób. Pobierz instrukcje i powiedz się jak prawidłowo myć ręce, aby zabić wszystkie zarazki!


#02

PORADNIK DLA PRACOWNIKÓW IDEAL WORK - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w związku z COVID-19

Każdy z nas w obecnej sytuacji może odczuwać niepokój związany z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa. Rozumiemy to i dlatego staramy się pomóc zachować spokój oraz racjonalnie i obiektywnie ocenić bieżącą sytuację. Dla naszych pracowników przygotowaliśmy „PORADNIK DLA PRACOWNIKÓW IDEAL WORK - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w związku z COVID-19”, w którym udzieliliśmy odpowiedzi na 7 najczęściej ostatnio zadawanych pytań w sprawie koronawirusa.


#01

Informacja dotycząca profilaktyki zakażeń wirusowych oraz procedury postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem COVID-19 u pracownika IDEAL w Niemczech.

Wobec napływających z różnych mediów (prasa, radio, telewizja, Internet) informacji o rozprzestrzenianiu się w Europie koronawirusa COVID-19 (SARS CoV-2) i w związku z rozwijającą się głównie w Internecie dezinformacją (tzw. fake news’ami), zależy nam na tym, aby korzystali Państwo z informacji wiarygodnych, pochodzących ze sprawdzonych źródeł i bazujących na rzetelnej wiedzy. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa zalecenia dotyczące podstawowych zasad higieny oraz profilaktyki zakażeń i rozprzestrzeniania chorób zakaźnych.