REKRUTACJA

Dla naszych partnerów biznesowych przeprowadzamy pełny proces rekrutacji kandydatów do pracy stałej. Pracujemy na zlecenie jak i w systemie stałej obsługi naszych kontrahentów.
Pozyskanie wartościowych pracowników z rynku możliwe jest przede wszystkim dzięki właściwie dobranym metodom rekrutacji. Po określeniu potrzeb naszych kontrahentów staramy się dobrać odpowiednią metodę rekrutacji. Prowadzimy min. direct search, head hunting korzystamy z systemu poleceń. Naszym celem jest dostarczenie najlepszych i dopasowanych do wymagań stanowiska i firmy kandydatów.

 

Doradztwo personalne
Rekrutujemy. Rozwijamy. Wspieramy biznes.

Dla nas liczy się zadowolenie i efektywność biznesowa naszych kontrahentów i ich pracowników – dlatego ze szczególną uwagą opracowujemy z naszymi partnerami plan rekrutacji i rozwoju zespołów. Szukamy osób pasujących swoim profilem i wartościami do konkretnej firmy. Sprawdzamy nie tylko kompetencje, ale też zaangażowanie, kreatywność i ambicje przyszłych pracowników.

Dążymy do tego, żeby każda ze stron była absolutnie usatysfakcjonowana wyborem. Poza rekrutacją świadczymy również usługi z zakresu analizy i optymalizacji procesów HR wraz z możliwością outsourcingu kadrowo-płacowego.