Jesteśmy grupą polskich firm specjalizującą się w rekrutacji i rozwoju pracowników, przede wszystkim na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej.
Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu rekrutacji, kadr i płac, szkoleń i rozwoju pracowników.
Dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem zarówno z osobami rekrutowanymi jak i z naszymi kontrahentami. Każdego dnia przygotowujemy kolejne miejsca pracy i kolejnych dopasowanych do nich pracowników.

W ostatnich latach prężnie rozwinęliśmy rekrutację pracowników tymczasowych do pracy w Polsce i Niemczech, przede wszystkim w branży logistycznej i szeroko pojętej produkcji.

Nasza specjalizacja w zakresie pracy tymczasowej i stałej, opiekunów dla seniorów, kurierów i outsourcingu procesów zaowocowała połączeniem pracodawców z tysiącami nowych pracowników.

 

 

Nasze doświadczenie w zakresie rekrutacji:

 

Specjalizujemy się w rekrutacji zasobów do pracy w Polsce, Niemczech i krajach Beneluxu.
Nasi pracownicy pochodzą z Polski i Ukrainy.

 

Jesteśmy członkiem stowarzyszeń

W codziennej pracy kierujemy się naszymi wartościami:

Zaufanie

ZAUFANIE

Wiemy jak istotne jest zaufanie w relacjach międzyludzkich i biznesowych – dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy i paartnerzy biznesowi w każdym momencie naszej współpracy mogli na nas polegać.

Partnerstwo

PARTNERSTWO

Budując współpracę kierujemy się prostą, a jakże ważną zasadą RÓWNOŚCI. Każdy ma prawo wyrazić swoje potrzeby i zadbać o to, aby były one realizowane. Aby osiągać zadowolenie naszych Klientów, a także nasze chcemy słuchać, co mają do powiedzenia inni i prosimy aby wysłuchać co mamy do powiedzenia my. Komunikacja jest dla nas kluczem do rozwoju.

Dbałość o pracowników i kontrahentów

DBAŁOŚĆ O PRACOWNIKÓW I KONTRAHENTÓW

Nasze zespoły ekspertów rozumieją, że nawiązanie współpracy to początek długotrwałej relacji, o którą trzeba dbać każdego dnia.

Szybkość i efektywność w działaniu

SZYBKOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W DZIAŁANIU

Dla nas i naszych Klientów liczy się efekt osiągnięty w określonym czasie. Rozumiemy, jak szybkość realizacji zadań wpływa na efekty biznesowe, dlatego codziennie pracujemy nad podnoszeniem naszej efektywności w działaniu.