Operator wózka widłowego bocznego wysokiego składu – okolice Hamburga

okolice Hamburga, Niemcy
praca od zaraz możliwość nadgodzin w zależności od ilości zamówień dobry standard zakwaterowania

Dlaczego warto pracować jako operator
wózka widłowego w okolicach Hamburga?

praca od zaraz

możliwość nadgodzin w zależności od ilości zamówień

dobry standard zakwaterowania

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: 2 450 – 2 600 euro brutto miesięcznie
  • Zapewniamy zakwaterowanie w pensjonacie
  • Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Możliwość zaliczek
  • Wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składu około 8 – 10 metrów
  • przyjmowanie towarów z kontrolą kompletności i integralności
  • rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą
  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu
  • Wysoka sprawność fizyczną
  • Umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych miejsc i zasad pracy

Polecam, pracowałem tam długo i było spoko. Koordynator jeden jak i drugi spoko, zawsze szli na rękę

Roman D.

Kontakt w sprawie oferty
799 355 540

Wypełnij formularz

Pozostaw swoje dane i poczekaj na telefon od rekrutera. Zwykle kontaktujemy się z kandydatami w ciągu 2-3 godzin, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Click or drag a file to this area to upload.
Zaznacz wszystkie
Administratorem danych osobowych podanych dobrowolnie w formularzach kontaktowych i aplikacyjnych na stronie internetowej www.idealgrupa.pl jest Grupa Spółek IDEAL. Dane osobowe zbierane są w celu realizacji zleconych zapytań lub w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. W każdym momencie przysługuje Ci prawo do odwołania udzielnych zgód. Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL
Przesłanie do Grupy Spółek IDEAL danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 [1] Kodeksu pracy (tj. imię/imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, kwalifikacji zawodowych oraz innych, których pracodawca żąda w związku z realizacją obowiązku wynikającego z przepisu prawa), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Grupę Spółek IDEAL w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. * pola obowiązkowe

BENEFITY

Opieka medyczna Luxmed

Ubezpiecznie
podstawowe i dodatkowe

Możliwość poboru
zaliczki

Transport do pracy busami
firmowymi lub autami
w systemie składkowym

Zapewniamy
zakwaterowanie

Premie wakacyjne
oraz świąteczne

Infolinia pracownicza
(Zespół Obsługi
Pracowników)

Proces rekrutacji:

Tylko 3 kroki dzielą Cię od rozpoczęcia nowej pracy w Niemczech:

  1. Wysłanie zgłoszenia
  2. Rozmowa rekrutacyjna
  3. Załatwienie formalności

Zobacz video ›

Poszukujesz stabilnej pracy jako operator wózka widłowego w Hamburgu? Teraz masz świetną okazję! IDEAL ma dla Ciebie doskonałą ofertę zatrudnienia od zaraz - poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Co musisz wiedzieć, zanim zaaplikujesz na operatora wózka widłowego w Hamburgu?

Kluczowe będzie Twoje doświadczenie w podobnej pracy – w kraju lub za jego granicami. Oczekujemy uprawnień na wózki widłowe wysokiego składu, odpowiedniego poziomu sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej adaptacji do nowych wyzwań.

Do Twoich zadań należeć obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składu około 8 – 10 metrów – działania polegające na przyjmowaniu towarów (wraz z kontrolowaniem ich integralności oraz kompletności), rozładunek oraz załadunek towarów z przyjeżdżających na miejsce samochodów.

Dlaczego warto pracować z IDEAL jako operator wózka widłowego w Hamburgu?

Finanse

Twoje umiejętności i wysiłek będą odpowiednio docenione! Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 2 450 – 2 600 euro brutto miesięcznie.

Wiemy, że chcesz maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności i zarobić więcej. Dlatego oferujemy możliwość nadgodzin, które dostosowujemy do ilości zamówień. Tylko od Ciebie zależy, ile godzin dodatkowych chcesz przepracować! Rozumiemy też, że pewność finansowa jest ważna. Dzięki zaliczkom możesz zyskać płynność finansową. Wynagrodzenie za pracę na wózku widłowym w Hamburgu wypłacamy terminowo, zawsze 10. dnia miesiąca.

Komfort i bezpieczeństwo

Nie musisz martwić się o organizację dojazdu do Niemiec. Pomożemy Ci w tym! Nie musisz też martwić się ubezpieczeniem – zapewniamy ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe, w tym opiekę medyczną Luxmed, byś czuł się w pracy bezpiecznie. Twój komfort jest dla nas priorytetem. Oferujemy dobry standard zakwaterowania – będziesz mógł odpocząć i naładować baterie po intensywnym dniu pracy na wózku widłowym w Hamburgu.

Nie zostawiamy Cię samego – nasi polscy koordynatorzy i brygadziści są zawsze gotowi służyć Ci pomocą i wsparciem na terenie Niemiec, dzięki czemu w pracy będziesz zawsze czuć się pewnie i bezpiecznie.

Nie czekaj – jeśli szukasz pracy jako operator wózka widłowego w Hamburgu, zgłoś się do IDEAL już dziś! A może chcesz spróbować swoich sił na wózku bocznym – jako operator wózka widłowego w Monachium?

Programy i benefity

Sprawdź, co zyskujesz wybierając
IDEAL WORK!

Sprawdź

Nie znalazłeś
oferty dla Siebie?

Załóż profil kandydata i bądź
na bieżąco z nowymi ofertami!

Załóż profil