W ramach grupy IDEAL już blisko 5 lat świadczymy usługi rekrutacji personelu opiekuńczego i opieki nad seniorami. W tym czasie daliśmy wsparcie i pomoc blisko 1 000 podopiecznych oraz zapewniliśmy pracę ponad 500 opiekunom seniorów.

 

Nasze usługi świadczymy w Polsce i Niemczech, zarówno dla klientów indywidualnych (opieki domowa całodobowa, dzienna i godzinowa) jak i dla wyspecjalizowanych podmiotów jak m.in. domy opieki, zakłady opiekuńczo-lecznicze, hospicja (opieka grupowa, rekrutacja personelu opiekuńczego, wynajem pracowników). Zapewniamy bezpieczne, dopasowane i profesjonalne usługi opieki nad seniorami osobom, które w życiu codziennym potrzebują wsparcia ze strony kompetentnych i doświadczonych opiekunów.

 

Personel opiekuńczy rekrutujemy w Polsce i na Ukrainie. Zarówno przy rekrutacji jak i w  pracy z naszym personelem stawiamy na legalność i bezpieczeństwo pracy, kompetencje i doświadczenie oraz zaangażowanie i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka.

 

Zaufanie jakim darzą nas Klienci oraz Personel Opiekuńczy oparte jest na doświadczeniu, bezpieczeństwie i komforcie współpracy oraz gwarancji legalności zatrudnienia naszych opiekunek i opiekunów osób starszych.